Kvalitní autodíly s 3 letou zárukou

Vynikající poměr kvality a ceny naplňuje potřeby všech zákazníků. Všechny výrobky pocházejí od vybraných výrobců, kde kvalita je vždy na prvním místě.

Historie – Značka Starline působí na evropském trhu již od roku 1999. V současnosti má zastoupení v 19 zemích Evropy a je distribuována do dalších zemí. Strategií značky je nabízet produkt vysoké kvality za příznivé ceny.

Pokrytí vozového parku – V současné době značka Starline zahrnuje 50 sortimentních skupin, které pokrývají více jak 90 % náhradních dílů pro osobní automobily. Značka Starline nabízí také náhradní díly pro motorky a nákladní vozy.

Šíře portfolia – Značka Starline disponuje 35 000 skladovými položkami náhradních dílů, garážového vybavení a nářadí, které se díky vyspělé logistice dostávají k našim zákazníkům několikrát denně.

Prodej – Výrobu zajišťují renomovaní dodavatelé nejen z Evropy, ale i ze zámoří, kteří mají s vybranými produkty bohaté zkušenosti. Obliba této značky neustále roste, o čemž svědčí i 10 milionů prodaných kusů ročně.